Мени
Вашата кошничка

3D кујна Монтесори Little Chef

3D кујна Монтесори Little Chef
Ново -34 %
3D кујна Монтесори Little Chef

Интересна игра преку која што децата ќе се забавуваат играјќи готвачи со помош на пластелин! 

Содржина:


  • 6 туби со пластелин во боја
  • Модла за правење шпагети
  • 3D кујна
  • Кујнски прибор


Возраст: 3 - 6


Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете миселње
  • Залиха: Достапно
  • Код: L-0023
Прегледи: 200
Оваа понуда завршува за:
Day
Hour
Min
Sec
990.00 ден.
1,500.00 ден.