Мени
Вашата кошничка
Peppa Pig сложувалка 60 парчиња
Ново
Бренд: Trefl Код: L-0022
Peppa Pig сложувалка.Супер различни ХХЛ парчиња во неверојатни форми.Наменето за деца над 4+ години...
530.00 ден.
My Litlle Pony сложувалка 10/1
Ново
Бренд: Trefl Код: L-0020
Голема сложувалка My Little Pony која се состои од 10 различни сложувалки.Наменето за деца над 4+ години...
800.00 ден.
Dinosaurs сложувалка
Ново
Бренд: Trefl Код: L-0018
Dinosaurs сложувалка 100 парчиња.Наменето за деца над 5+ години...
330.00 ден.
LOL сложувалка
Ново
Бренд: Trefl Код: L-0016
Сложувалка LOL surprise 200 парчиња.Играчката е наменета за деца над 7 години...
390.00 ден.
Детска забавна играчка Construction set young engineer 2 in 1
Ново
Код: L-0033
Состави го своето возило и хеликоптер!Содржина: 91 делВозраст: 3+..
770.00 ден.
Детска забавна играчка Construction set young engineer 3 in 1
Ново
Код: L-0032
Гради и играј! Состави ги своите вселенски летала и развиј ја својата имагинација!Содржина: 159 деловиВозраст: 3+..
1,000.00 ден.
Детска забавна играчка Construction set young engineer 2 in 1
Ново
Код: L-0031
Состави ги деловите што се наоѓаат во кутијата и развиј ги своите градежни способности и креативност!Содржина : 57 деловиВозраст: 3+..
550.00 ден.
Учење низ игра за секое дете
Ново
Бренд: Феникс Код: UCEN8
ЏАМБО БОЕНКА - УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ- Букви и броеви- Годишни времиња- Линии и форми- Природа- Животни и растенија- Сообраќајни средства и знац..
210.00 ден.
101 начин да ја спасиме земјата
-17 %
Код: MQNV83
Можеме ли да ја спасиме планетата?Да, и тоа на многу начини!Можеме да ја штедиме енергијата, да ја заштитуваме недопрената природа, да се прид..
190.00 ден. 230.00 ден.
Животински свет
-17 %
Код: MNDUQH
Енциклопедијата “Животински свет” ќе стане голем пријател на сите млади љубители на природата кои сакаат да го збогатат своето знаење за животните кои..
200.00 ден. 240.00 ден.
Учење низ игра со буквите
-10 %
Код: KUT001
УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА СО БУКВИТЕ претставува сет од едукативни картички со азбуката изработени во соработка со Логопедско друштво Интеракција плус. Картички..
380.00 ден. 420.00 ден.
Код: POS002
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4. ..
150.00 ден.
Код: POS001
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“. Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4...
150.00 ден.
Код: 533G7B
Ханс Кристијан Андерсен е роден во Оденсе, Данка во 1805 година како син на сиромашен чевлар. Андерсен во почетокот пишувал песни и патописи, а потоа ..
140.00 ден.
Учење низ игра со буквите
-10 %
Код: KUT001
УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА СО БУКВИТЕ претставува сет од едукативни картички со азбуката изработени во соработка со Логопедско друштво Интеракција плус. Картички..
380.00 ден. 420.00 ден.
Код: U3TDN6
Едукативното издание „Чекор по чекор до правилен говор“ е резултат на соработката помеѓу „Феникс“ и логопедскиот и дефектолошки центар „Интеракција Пл..
210.00 ден.

Прелистајте го нашиот каталог

Погледнете ја нашата палета на производи. ВИАРТ ви нуди безбедна онлајн наплата. За сите нарачки над 1000 денари испораката е бесплатна.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1000 ДЕНАРИ!