Мени
Вашата кошничка

Lisciani

Бренд: Lisciani Код: 4455
10 Едукативни игри на македонски јазик.Учи и забавувај се со морковчето кое титка и свети.Сетот содржи:воз со животнипогоди го поимотигра со формиавтобус со броевиинтерактивни броевикако се пишуваат броевитеинтерактивни зборовимеморија со автомобилибип бип постер со азбукабип бип меморијаПроизводот ..
760.00 ден.
3D кујна Монтесори Little Chef
Ново -34 %
Бренд: Lisciani Код: L-0023
Интересна игра преку која што децата ќе се забавуваат играјќи готвачи со помош на пластелин! Содржина:6 туби со пластелин во бојаМодла за правење шпагети3D кујнаКујнски приборВозраст: 3 - 6..
990.00 ден. 1,500.00 ден.
Детска друштвена игра My first 100 words
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0011
Учете и забавувајте се преку едукативната игра која што ќе им помогне на најмалите да научат да читаат и пишуваат 100 зборови на англиски јазик. Содржина:- 168 картички со букви- 44 картички со зборови- 24 ознаки- 1 табла- 5 крстозборкиВозраст: 3 - 6..
760.00 ден.
Детска едукативна игра Baby Farm
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0021
Игра базирана по Монтесори методот, прилагодлива за деца. Со дрвени животни и разнобојна 3D куќа!Содржина:Сложувалка5 3D куќи5 дрвени животниВозраст: 2+..
1,800.00 ден.
Детска едукативна игра Cocomelon Mega edugames collection
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0020
Забавувај се со оваа колекција на едукативни играчки. Внатре ќе најдеш многу сликички од твоите омилени карактери кои што треба да ги обоиш со специјалните фломастери.Содржина:1 кутијаСложувалкиФломастериСликичкиВозраст: 2+                      ..
1,350.00 ден.
Детска едукативна игра Learning my first words
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0015
Забавна игра за да му помогне на детето на различни начини да ги научи своите први зборови. Содржина:20 картички Возраст: 3-6..
690.00 ден.
Детска едукативна игра My first words my home
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0016
Преку оваа игра, со помош на пазли и илустрации, најмалите дечиња можат да ги научат своите први зборови! Содржина:60 картички Возраст: 3 - 6..
740.00 ден.
Детска едукативна игра Swing memo the forest
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0017
Со оваа игра, детето ги вежба своите мемориски вештини и ги развива своите способности за носење на одлуки. Содржина:42 картички Возраст: 3 - 6..
740.00 ден.
Детска едукативна игра Swing memo the sea
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0018
Помогнете му на вашето дете да ги развие своите мемориски вештини и да стане одлучно! Содржина:42 картички Возраст: 3 - 6..
740.00 ден.
Детска едукативна игра The game of magic words
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0014
Кој е магичниот збор, за да бидеш љубезен во секоја ситуација? Оваа игра го учи детето да има добри манири и да ја подобрува својата комуникација со другите на забавен и лесен начин! Содржина:1 табла1 спинер со показател20 карти4 пиони4 држачи за карти &nb..
1,000.00 ден.
Детска сложувалка 3 во 1 Baby Dinoland
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-002
Откријте го светот на диносаурусите со оваа колекција забавни игри, создадени да им помогнат на малите деца во развитокот на нивното логичко размислување, фините моторички вештини и меморијата.Содржина:4 сложувалки16 парчиња16 мемо картичкиВозраст: 1-4 год...
690.00 ден.
Детска сложувалка Baby 4 во 1
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-003
Забавна колекција за најмалите, за развивање на логичкото размислување и фините моторички вештини. Изгради ја сложувалката и поврзи го секое малечко животно со својата мајка.Содржина:4 сложувалки16 парчиња16 мемо картички6 цилиндриВозраст: 1-4 год..
790.00 ден.
Прикажани 1 од 12 до 26 (3 Страни)