Мени
Вашата кошничка

Волшебни тркала

Волшебни тркала
Ново
Волшебни тркала
„Волшебни тркала“ е шестата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Запознајте се со превозните средства низ прекрасните песни и илустрации на авторката и илустраторка Славица Купенкова. Читајте песнички, сечете и лепете стикери, цртајте, бојте и забавувајте се! Нашиот тим подготви и многу активности за наставниците и родителите како и за секое од изданијата од оваа едиција

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да напишете миселње
  • Залиха: Достапно
  • Код: UCNJ006
  • Димензии: 0.00cm x 21.00cm x 30.00cm
  • Година на издавање: 2021
  • Бр. на страници: 32
  • Јазик: македонски
  • ISBN: 978-9989-33-824-3
Прегледи: 512
190.00 ден.