Мени
Вашата кошничка

Играчки

Бренд: Lisciani Код: 4455
10 Едукативни игри на македонски јазик.Учи и забавувај се со морковчето кое титка и свети.Сетот содржи:воз со животнипогоди го поимотигра со формиавтобус со броевиинтерактивни броевикако се пишуваат броевитеинтерактивни зборовимеморија со автомобилибип бип постер со азбукабип бип меморијаПроизводот ..
760.00 ден.
3D кујна Монтесори Little Chef
Ново -34 %
Бренд: Lisciani Код: L-0023
Интересна игра преку која што децата ќе се забавуваат играјќи готвачи со помош на пластелин! Содржина:6 туби со пластелин во бојаМодла за правење шпагети3D кујнаКујнски приборВозраст: 3 - 6..
990.00 ден. 1,500.00 ден.
Бренд: Wooden toys Код: 0001
Едукативна дрвена играчка која го поттикнува развојот и подобрувањето на моторните вештини, логичното размислување и го учи детето да ги разликува боите, големините.....
420.00 ден.
Детска забавна играчка Construction cars
Ново
Код: L-0026
Обој ја и изгради ја својата кола!Содржина:2 коли6 маркериВозраст: 4+..
350.00 ден.
Забава со октопод друштвена игра
Ново
Бренд: Trefl Код: 5389
Бидете брзи во редење на чашките и бидете победник во играта.Играчката се состои од :- 18 чаши- 9 краци на октопод- 27 картиНаменето за деца 5 +..
1,500.00 ден.
Креативна лабараторија за пишување
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0013
Ослободи ја својата имагинација и започни да раскажуваш приказни! Во оваа игра имаш се што ти е потребно за да станеш писател. Со оваа игра се развива ефективната комуникација, која што е една од најпотребните животни вештини. Содржина:83 карти2 пенкала2 нотеси12 медали Возраст: 8+ ..
1,290.00 ден.
Бренд: Sluban Код: 4131
Лимузина за девојчиња.Сетот содржи 204 парчиња. За деца од 6 до 12 години...
1,390.00 ден.
Магнетна Монтесори кукла со додатоци
Ново
Бренд: Lisciani Код: L-0012
Креирај ја облеката на твојата дрвена кукла и одбери што ќе носи денеска! Содржина:3D гардеробер26 магнетни облекиДрвена кукла10 картички за креирањеВозраст: 4+..
1,300.00 ден.
Бренд: Dede toys Код: 0004
Со песокот децата ќе можат да изработат забавни форми со своите пријатели.Играњето со песокот исто така помага да се подобрат нивните способности за визуелна меморија.Играчката се препорачува за деца над 3 години...
350.00 ден.
Бренд: MGS toys Код: 3867
Полициска стаза и гаража. Играчката е наменета за деца над 3 години...
900.00 ден.
Сет за млади инженери 2 во 1 (159 п.)
Ново
Бренд: Polesie Код: L-0032
Гради и играј! Состави ги своите вселенски летала и развиј ја својата имагинација!Содржина: 159 деловиВозраст: 3+..
1,000.00 ден.
Сет за млади инженери 2 во 1 (57 п.)
Ново
Бренд: Polesie Код: L-0031
Состави ги деловите што се наоѓаат во кутијата и развиј ги своите градежни способности и креативност!Содржина : 57 деловиВозраст: 3+..
550.00 ден.
Прикажани 1 од 12 до 12 (1 Страни)